Sklep Techemznaki znaki


Sklep Techemznaki znaki

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie owocuje jakością produkowanego przez nas asortymentu. Produkujemy znaki wykorzystując surowce najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe normy.

Od wielu lat, jako jedni z przodujących liderów w branży, używamy nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji posługujemy się najnowszej generacji ploterami. Znaki drukowane są na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że nasze znaki są dobrze dostrzegalne przy słabym świetle i w trudnych warunkach, na co znacznie wpływa specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment zdolny do emisji światła. Znaki trzeba ochraniać przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą naruszyć ich powierzchnię przez naderwanie świecącego materiału.

W naszej taśma ostrzegawcza żółto czarna techemznaki ofercie znajdą Państwo przeróżnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te przez uniwersalne oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki dokładnej informacji o zasadach i występujących zagrożeniach powiązanych z konkretnym terenem. Produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych produktów do użytku publicznego.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania ,które stawia Unia Europejska, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych specjalistów, solidne i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.

Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu

biznes, online

Copyright © 2018 Orientexpress.jgora.pl